Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Traumacentrum má podporu kraje

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Rada Pardubického kraje na svém včerejším jednání deklarovala plnou podporu zařazení Pardubické krajské nemocnice na právě vytvářený seznam traumatologických center II. stupně, který bude uveřejněn ve Věstníku Ministerstva zdravotnictví.

[singlepic id=114 w=320 h=240 float=right]„Pardubický kraj má naléhavý zájem na zajištění komplexní traumatologické péče, k čemuž je zařazení Pardubické krajské nemocnice na seznam traumacenter vyššího typu zcela nezbytné.  Mimo jiné je nutné podpořit žádoucí součinnost s Fakultní nemocnicí Hradec Králové, která byla pro území Pardubického kraje stanovena Komplexním traumatologickým centrem,“ napsal hejtman Radko Martínek v dopise adresovaném ministru zdravotnictví.

Pardubická krajská nemocnice splňuje požadavky na věcné, materiální, technické i personální vybavení traumatologického centra II. stupně, vyvíjí aktivní spolupráci s odbornými společnostmi a s Ministerstvem zdravotnictví ČR při přípravě podmínek pro zařazení do seznamu traumacenter „II. stupně“. Její záměr je podporován i odbornými společnostmi z oboru chirurgie a úrazové chirurgie.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: