Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Třinácté Bezpečné prázdniny v Chrudimi

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Třináctý ročník ukázek součinnosti bezpečnostních a záchranných složek „Bezpečné prázdniny“ se uskutečnil v úterý 21. června na Resselově náměstí v Chrudimi. Akce, která se tradičně konala na pláži sečské přehrady a později se přesunula do Hlinska, byla letos spojena s oslavami 20. výročí Policie České republiky.

Přestože první letní den nepřinesl zrovna ideální počasí, měli návštěvníci možnost spatřit zajímavé ukázky.  Ty zahájili chrudimští výsadkáři s ukázkou bojového umění Musado, následovaní policejní pořádkovou jednotkou. Policisté si pro návštěvníky připravili celkem tři ukázky zásahu proti demonstrantům a osvobození napadeného člena antikonfliktního týmu.
Následovala spolupráce všech základních složek IZS při divácky velmi zajímavém zásahu na dopravní nehodu spojenou s vyproštěním zraněné osoby a následným předáním do péče záchranné služby.
Své umění předvedli také příslušníci Městské policie Chrudim a lezecká skupina krajských hasičů.
Nejen nejmenší návštěvníci využili možnosti, vyzkoušet si „nanečisto“ resuscitaci u stánku chrudimského červeného kříže a vodní záchranné služby nebo absolvovat náraz v malé rychlosti na simulátoru BESIP.

[nggallery id=53]

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: