Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

V pondělí budou zahájeny výkopové práce u Parama

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Jak již jistě víte, v Pardubicích se plánují výkopové práce, při nichž hrozí nalezení nevybuchlé letecké munice. Ty měly probíhat již v minulém roce, ale nakonec budou zahájeny až v pondělí 7. ledna 2013 a potrvají do půlky ledna (záleží na počasí). Největší nebezpečí hrozí především při samotných výkopech, které budou prováděny v případě prvního příkopu zhruba 10 dní a u druhého asi 22 dní. Při ostatních činnostech je riziko nálezu munice podstatně nižší.

Případný nález letecké pumy bude neprodleně oznámen krajským hasičům a magistrátu. Následně budou obyvatelé varováni prostřednictvím sirén a městský rozhlas vyhlásí evakuaci v zóně 600m kolem místa nálezu.
Na výkopové práce bude dohlížet komerční pyrotechnik a v případě nálezu se do 6 hodin na místo dostaví policejní pyrotechnik z Milovic. Povolány do Pardubic budou také vybrané jednotky dobrovolných hasičů z Pardubicka a Chrudimska.

 

Podrobný průvodce

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: