Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Vzpomínka na Václava Havla

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Včera ráno, 18. prosince 2011, zemřel Václav Havel, první prezident, který stanul v čele svobodného Československa a České republiky. Tato smutná zpráva bolestně zasáhla i Pardubice. Občané města spontánně přicházeli k místu, kde v roce 1989 zvonili klíči a v roce 1990 vítali nového prezidenta, k Východočeskému divadlu.

Právě u budovy Východočeského divadla se dnes ve 13 hodin setká primátorka Štěpánka Fraňková s hejtmanem Radko Martínkem. Spolu s dalšími městskými a krajskými radními zapálí svíčky a zapíší svůj vzkaz do kondolenční knihy, která bude po celý týden k dispozici rovněž občanům města, a to v budově radnice.
Další kondolenční listiny jsou umístěny v sídle Pardubického kraje, v budově bývalé reálky,  na Komenského náměstí 120. Občané kraje mohou přijít zapsat své kondolence do vestibulu reálky až do pátku 23. prosince vždy od 8 do 18 hodin.

Kondolenční kniha bude k dispozici také v klientském centru na Městském uřadu v Chrudimi, Pardubická 67 od úterý 20. prosince 2011.

Na následujících fotografiích je zachyceno Východočeské divadlo včera, po 20. hodině.
Poletující sníh, vánoční osvětlení, hudba a záře svíček…

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: