Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Zábava na základně CO Luže

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Třetí pokračování akce „Zábava na základně CO Luže“ se uskutečnilo v Sobotu 7. června 2008 v Šumperku. Na pozvání Ing. Jiřího Skrbka, vedoucího bezpečnostní rady města, se akce zúčastnilo také občanské sdružení Rescueinfo s projektem Rady v nouzi.

Návštěvníci se mohli setkat s informacemi, které jsou spojeny s naším každodenním životem, např. bezpečnost silničního provozu, činnost Armády spásy, poradna zdraví, ukázky bojového umění a vybavení Armády ČR nebo činnost mladých hasičů.Připraveny byly ukázky první pomoci, zásahu Městské policie Šumperk a komunikace prostřednictvím občanských radiostanic CB, které Městský úřad Šumperk využívá pro komunikaci s občany. Zajímavým zpestřením akce byl simulátor nárazu, v němž bylo možno na vlastní kůži zažít otočení automobilu přes střechu.

Občanské sdružení Rescueinfo si pro návštěvníky připravilo, tak jako obvykle, ukázky prostředků pro ochranu dýchacích cest, brožury pro obyvatelstvo a  plakáty s radami pro základní situace, s nimiž se můžeme setkat.
Město Šumperk je mimo jiné známo především svým velmi propracovaným systémem dobrovolníků civilní ochrany, proto nás velmi mrzí, že jsme z časových důvodů nemohli zůstat déle a nedošlo tak na domluvenou výměnu zkušeností a názorů.

[nggallery id=32]

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: