Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Zábavný den dopravní bezpečnosti

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Po celou sobotu měli obyvatelé Pardubic možnost zúčastnit se Zábavného dne dopravní bezpečnosti. Akce, která se snaží upozornit na nejrůznější nebezpečí, kterým jsme na silnicích vystaveni.

Pro malé i velké návštěvníky bylo připraveno několik stanovišť, na nichž si zájemci mohli vyzkoušet simulátor nárazu, nácvik poutání do dětských autosedaček nebo správné poskytování první pomoci.
Dospělí návštěvníci mohli využt možnosti kondiční jízdy s instruktorem autoškoly, nebo ochutnávku nealkoholického piva.

„Dny dopravní bezpečnosti pořádáme v roce 2008 jako pilotní projekt, postupně navštívímesedm východočeských měst. Považujeme české silnice za stále více nebezpečné a nemyslíme si,že situaci vyřeší legislativa. Své životy a životy lidí okolo máme v rukou my sami, řidiči, cyklisté a chodci. Nutně potřebujeme učit se praktickým dovednostem a odpovědnosti. Umožní nám to přežít v moderním světě,který se bez silničního provozu neobejde“ vysvětluje za pořadatele Leoš Malina ze společnosti S-FIRMA, s.r.o.

[nggallery id=29]

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: