Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Záchranáři mohou získat nové sanitky i lepší komunikační vybavení

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Sanitní vozy za 67 milionů korun, jejich mobilní komunikační vybavení za 5,2 milionu a komunikační hardware a software pro spojení s Pardubickou krajskou nemocnicí za pět milionů – tyto položky obsahuje žádost, kterou za podpory Rady Pardubického kraje podala Zdravotnická záchranná služba (ZZS) Pardubického kraje do Integrovaného operačního programu (IOP).

Zemanta Related Posts Thumbnail

„Rada kraje podpořila projekt, který zpracovala a podala Zdravotnická záchranná služba. Jsem přesvědčený, že při hodnocení bude úspěšný,“ prohlásil 1. náměstek hejtmana pro zdravotnictví Roman Línek. „Přínos pro pacienty bude jednoznačný – kromě nových vozidel se zvýší kvalita a rychlost spojení posádky s operačním střediskem a s cílovou nemocnicí, kam je pacient převážen,“ vysvětlil Roman Línek.

23. výzva pro oblast služeb v oblasti bezpečnosti, prevence a řešení rizik byla Integrovaným operačním programem vyhlášena v březnu. Konkrétně je zaměřena  na zlepšení připravenosti integrovaného záchranného systému (IZS) na mimořádné situace a vzájemnou komunikaci. „Uvedení do provozu se plánuje v roce 2015 a vyžádá si téměř  79 milionů korun, z toho 15 procent zaplatí krajem zřizovaná Zdravotnická záchranná služba,“ uzavřel Roman Línek.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: