Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Zloděj přemlouval muže, ať ho pustí. Neměl tušení, že to je ředitel městských strážníků

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Prodejnu oděvů na Třídě míru si vybral zloděj, který strhnul z ramínka bundu za tři tisíce korun a dal se s ní na útěk. Za zlodějem se okamžitě vydala i prodavačka, která ještě stihla na rozkopané ulici volat na kolemjdoucí, ať jí pomůžou lapku dopadnout.

Na výzvu ihned zareagoval třiasedmdesátiletý senior, který viděl, jak prchající muž s bundou v ruce zabíhá do jedné z přilehlých ulic. Mezi domy se ale zloděj ztratil pánovi z dohledu. V ten moment zrovna ulicí procházel ředitel Městské policie Pardubice, a protože, shodou okolností, byl senior jeho známý, dal se s ním do řeči. Starší pán řediteli pověděl, že do těchto míst vběhnul zloděj, kterého pronásledoval a že neví, kam se schoval. Velitel městských strážníků šel bez váhání do jednoho z dvorů a za plotem našel přikrčeného muže s bundou v ruce. Vzhledem k tomu, že byl ředitel v civilu, zloděj neměl vůbec tušení, kdo ho dopadnul, a tak zkoušel různé finty, jak jej přemluvit, aby ho nechal odejít. Velitel byl však neoblomný, přes operačního města přivolal hlídku, která si zloděje a pro strážníky „známou firmu“ vyzvedla. Při kontrole totožnosti a ověřením v rejstříku trestů se navíc ukázalo, že je sedmadvacetiletý pachatel v podmínce, proto si jej přijela vyzvednout hlídka Policie ČR, která si zároveň celý případ převzala.

Lucie Klementová Preventivní a informační služba MP Pardubice

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: